VIDEO

Od mroku warszawskich nocy do realizacji serialu „ślepnąc od świateł” na planie filmowym

Jakub Żulczyk powiedział kiedyś, że ta zajmująca historia mogła rozgrywać się tylko i tylko w Warszawie. Poczytny polski pisarz, który dał bazę pod scenariusz serialu „Ślepnąc od świateł”, nie mylił się, umieszczenie akcji w Warszawie było strzałem w dziesiątkę. Twórcom serialu udało się w sporym stopniu oddać klimat książki Żulczyka. Serial „Ślepnąc od świateł” niedawno miał swoją premierę w internecie, czy faktycznie jest tak dobry, jak uważają krytycy? Przekonajcie się sami!

O czym opowiada fabuła serial „Ślepnąc od świateł”? Krótkie zarys opowieści.

Serial „Ślepnąc od świateł” opowiada o tygodniu z życia warszawskiego dilera kokainy – Jakuba. Poznajemy go w momencie, gdy planuje uciec od wszelkich obowiązków – serial rozpoczyna się sceną na lotnisku, gdy Kuba kupuje bilet do Argentyny w jedną stronę. Siedem dni, bo właśnie tyle ma główny bohater na załatwienie spraw przed wylotem. Główny bohater jest bardzo uporządkowany, zorganizowany jednak dopięcie spraw przed podróżą okazuje się nie takie łatwe. Co chwila dręczą go wizje senne, różnego rodzaju koszmary. Ponad ma szereg innych problemów – ze swoimi klientami, problemy natury osobistej czy policją. Wszystko jak na złość. Wszystko to wypada jednak blado przy jego głównym problemie – niebieskiej, sportowej torbie z pieniędzmi i trefną porcją różowej kokainy, w posiadaniu której przypadkowo znalazł się Jakub. Pech chciał, że ktoś poszukuje tej zguby i za wszelką cenę pragnie ją odzyskać. Czy głównemu bohaterowi uda wyjść się bez szwanku z tarapatów? Żeby się dowiedzieć, koniecznie obejrzyj serial „Ślepnąc od świateł”.

Czy warto oglądać polską produkcją – miniserial „Ślepnąc od świateł”?

Powiemy krótko: warto! A nawet bardzo. Serial ma niesamowity klimat, przeniesiony żywcem z bestsellerowej książki Jakuba Żulczyka. Zresztą sam Żulczyk jest też współautorem scenariusza, na podstawie którego nakręcono ośmioodcinkowy miniserial „Ślepnąc od świateł”. Drugim autorem skryptu filmowego jest Krzysztof Skonieczny, reżyser i showrunner całego przedsięwzięcia. Gdyby nie on to produkcja serialu „Ślepnąc od świateł” w ogóle by nie ruszyła z miejsca. Jego wprawne reżyserskie oko trzymało pieczę nad każdym elementem polskiej produkcji tak, że wyszło dzieło, o którym nie można zapomnieć. Wielkie brawa należą się obsadzie aktorskiej, a w szczególności debiutantowi Kamilowi Nożyńskiemu, który zagrał główną rolę w serialu. Na wspomnienie zasługuje też doskonała ścieżka dźwiękowa i piękne sceny miasta stołecznego. Musisz koniecznie zobaczyć serial!

Gdzie zobaczyć „Ślepnąc od świateł”? Jak znaleźć ośmioodcinkowy miniserial

Serial „Ślepnąc od świateł” bez problemu można znaleźć w internecie, to naprawdę łatwe. Wystarczy tylko urządzenie z dostępem do sieci i możemy oglądać! Wystarczy, że w wyszukiwarkę internetową wpiszesz hasło ‘„Ślepnąc od świateł” odcinki’ i masz dostęp do jednej z wielu telewizji internetowych. Ale którą wybrać?

Gdzie w najlepiej w internecie obejrzeć serial „Ślepnąc od świateł”?

Platform jest wiele, ale która z nich jest najlepsza? Zdecydowanie liderem wśród telewizji internetowych jest IPLA i tam polecamy zapoznać się z serialem „Ślepnąc od świateł”. Wiele nie potrzebujesz, bo tylko urządzenie z dostępem do internetu i już możesz oglądać!